Skip to content

Antje Festival | een frisse koopzondag in Weert (Foto’s)

28 oktober 2018 | 17:44

Zondag 28 oktober 2018 organiseerde Centrummanagement Weert de tweede editie van het feestelijke ‘Antje Festival’. De binnenstad van Weert was op nostalgisch/bourgondische wijze omgetoverd tot een grote gethematiseerde belevenis.

Weerter boegbeeld Antje van de Statie, de goedlachse vlaaienverkoopster van het station, stond centraal tijdens het evenement. Op verschillende momenten liep zij in de straten en op de pleinen vlaaitjes uit te delen aan het winkelend publiek. Verspreid over het centrum werden bezoekers verrast met diverse ondernemersacties, bijzonder entertainment, een prachtige nostalgische kermis en diverse activiteiten.

Foto’s: Johan Horst

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Munttheater
Munttheater passeert ruim 60.000 bezoekers
5 december 2025 | 20:00
2025-12-02-Frits_Kiggen
Sport bij Nederweert24
5 december 2025 | 19:00
Foto | Jack Duijf
We gaan naar Bethlehem
5 december 2025 | 17:00

Advertentie