Skip to content

Zwieren en zwaaien op de kermis in Weert (Foto’s)

2 oktober 2018 | 9:28

De kermis is Weert is al sinds vrijdag vol op aan het draaien. De binnenstad staat weer net als andere jaren vol met spectaculaire attracties voor jong en oud. De nieuwe Mine Tower is dit jaar letterlijk en figuurlijk een van de hoogtepunten. Vanaf 90 meter hoogte kijk je over Weert uit, voordat je met een ‘vrije val’ weer met 140 kilometer per uur naar beneden gaat.

Kermis pop-up

Dit jaar is er voor het eerst een pop-up store in de Langstraat. Daar is een expositie met onder andere een miniatuurkermis. Bezoekers kunnen er terecht voor alle ins en outs over de kermis en voor de aanschaf van leuke kermissouvenirs.

Foto’s Johan Horst

Advertentie

1 Reactie

  1. kermis maandag, geen drukte!!!!! hoe is het mogelijk?


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Biljart-kampioenschappen-Zaal-Centraal-18
Johan Martens redt de eer
28 oktober 2026 | 15:00
2026-10-28-Wandeltocht-onder-begeleiding-van-een-Peelgids
In het spoor van de turfsteker
28 oktober 2026 | 12:00
Kleedlokaal-sport
Gerechtshof houdt rekening met risico op herhaling
28 oktober 2026 | 11:49

Advertentie