Skip to content

Bestuurder rijdt door na aanrijding met fietser

19 september 2018 | 10:05

Een fietser is dinsdagavond aangereden door een personenauto. Dat gebeurde rond 20:45 uur op het fietspad langs de Houtsberg. Een personenauto kwam uit een zandpad gereden en schepte de fietser. De jongeman belandde op de motorkap en viel vervolgens op de grond. De personenauto reed gelijk door. ”Ik had in de gaten dat de auto niet wilde stoppen, ik wilde remmen maar toen was het al te laat”, aldus gewonde fietser.

BMW met schade
Het gaat om een donkerblauwe BMW, oud model. Het voertuig had een buitenlands kenteken. Door de schrik heeft de fietser het kentekennummer niet kunnen onthouden. De BMW heeft schade aan de rechter voorzijde en motorkap.

Gebroken en gekneusde ribben
De fietser is na het ongeval naar het ziekenhuis gegaan. Daar bleek dat hij 4 gebroken ribben en enkele gekneusde ribben er aan over heeft gehouden. Hij vraagt getuigen zich te melden. De politie is op de hoogte gesteld én er wordt aangifte gedaan. Het zandpad ligt tussen de Banendijk en Vlakwater.

Foto: Google Streetview

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_17-Brand_in_woning_aan_Kerkstraat_in_Weert-4
Mankement bij haard vermoedelijke oorzaak
17 maart 2026 | 23:53
voorgevel, vrienden van de peel, haaze hoof
Terug van weggeweest
17 maart 2026 | 20:00
Met de campagne Bescherm de jonkies vragen natuurorganisaties gezamenlijk om  in het broedseizoen bewust met de natuur om te gaan. Foto | Huub Schmitz
Het Limburgs Landschap: “Bescherm de jonkies.”
17 maart 2026 | 19:00

Advertentie