Skip to content

Intocht Wandelvierdaagse Nederweert

17 augustus 2018 | 22:17

Vrijdagavond zijn de wandelaars van de Wandelvierdaagse Nederweert onthaald op het Raadhuisplein in Nederweert. Om 19:15 uur kwamen de eerste deelnemers al binnen. Alle deelnemers werden vrolijk onthaald door het team van KVW Nederweert. Ze kregen na de bloemen van familie en vrienden, allen een eremedaille, een wandeldiploma én een lollie.

Voorzitter Tjeu Stultiens is trots op de plusminus 600 deelnemers die dit jaar meeliepen. “Bij de start waren het er iets minder, maar met de dag inschrijvingen erbij én het prachtige weer hebben we een prachtig aantal van plusminus 600 deelnemers gehaald.

Burgemeester Henk Evers was dit jaar ook weer aanwezig. Als trotse burgemeester van de gemeente Nederweert heeft hij bij aantal deelnemers de eremedaille op gehangen. Ook de nieuwe wethouder Frank Voss kreeg een eremedaille van de burgervader.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_18-Promotie_voor_Nederweerter_scheidsrechter_Duindam_en_Schroyen
Beloning voor sterk seizoen
18 juni 2026 | 17:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees hier online
18 juni 2026 | 16:00
20260618_Lichaam-uit-water-gehaald-Nederweert_7
Bij de Kanalenviersprong
18 juni 2026 | 15:16
Foto | ampack - depositphotos.com
Een goed gevulde zomer
18 juni 2026 | 14:00

Advertentie