Skip to content

Brandweer redt papegaai

6 augustus 2018 | 19:00

Een papegaai heeft maandagavond voor enige consternatie gezorgd op de Maaslandlaan en Limburglaan in Weert. Het dier is in een boom gaan zitten en wilde er niet meer uit. De eigenaar wist er geen raad mee en schakelde de brandweer in.

Opgevangen
De eerste reddingspoging mislukte. Het dier vloog over de kruising naar de Limburglaan en kwam vervolgens met zijn pootjes vast te zitten in een tak. De brandweerlieden hebben de tak afgezaagd en het dier vervolgens met een zeil opgevangen. Het lijkt goed te gaan met de papegaai. De eigenaar is blij dat zijn huisdier weer veilig thuis is.

Foto’s Yordi Keijers

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto |  stichting LVK
50e Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer
15 december 2025 | 22:53
2025_12_14-Peters-Platen-Parade
Wandeling door rijke geschiedenis van de popmuziek
15 december 2025 | 19:00
Foto | Jos Smeets
Vrijheid in afstand en tempo
15 december 2025 | 16:00

Advertentie