Skip to content

Auto crasht op A2 bij Nederweert en vliegt in brand

4 april 2018 | 20:21

Woensdagavond is op de A2 bij Nederweert een personenauto door onbekende oorzaak van de weg geraakt, op de kop in de bomen beland en vervolgens in brand gevlogen. Het ongeval gebeurde op de A2 in zuidelijke richting tussen restaurant Meiberg en afrit Kelpen-Oler. De auto in botste met een vrachtwagen waardoor de auto ging tollen, in de berm terecht kwam en over de kop sloeg.

Lichtgewond
De bestuurder kon op eigen kracht uit zijn benarde positie komen. Hij is nagekeken door het ambulancepersoneel. Hij heeft een lichte hoofdwond en morgen waarschijnlijk flink wat spierpijn.

De brandweer van Nederweert stond op het punt te starten met de wekelijkse oefening en kon dus heel snel uitrukken. Ze hadden het vuur snel onder controle. De auto is total loss. Er is tijdelijk een rijstrook afgesloten. De politie onderzoekt de toedracht van het ongeval.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20260512_Diamanten-bruidspaar-Moonen-Slegers_1
Gefeliciteerd!
13 mei 2026 | 11:00
Foto | ginasanders - depositphotos.com
Timmerdorp
13 mei 2026 | 10:00
2026_05_12-Cursisten_Rick_exposeren_keramiekwerk_bij_Museum_W-1
In stijl van Chris Rijk
13 mei 2026 | 9:00

Advertentie