Skip to content

Jarige Sem gaat stemmen

21 maart 2018 | 20:02

Onder de kiesgerechtigden in de gemeente Nederweert zaten dit jaar bijna 200 inwoners die voor het eerst mochten stemmen omdat ze 18 jaar of ouder zijn. Van deze ‘nieuwe kiezers’ waren er enkelen zelfs jarig.

Eén van hen, Sem Lankester (18) uit Ospel, bracht vandaag zijn stem uit in basisschool De Schrank. Burgemeester Evers verraste hem en zijn familie met een bezoek. Sem had er een dag stagelopen opzitten. Maar voor het stemmen maakte hij graag tijd vrij. Sem en de andere jarigen, van harte gefeliciteerd nog!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-09-14-Jaarlijkse-Gotcha-Rotary-Filmavond-op-23-september
Met film ‘The Incomer’
14 september 2026 | 19:00
Foto - Erwin Christis
Ga door de geschiedenis van het Weerterbos
14 september 2026 | 17:00
Witte-roos-rouwadvertentie
Uitvaartbegeleiding van den Boom
14 september 2026 | 16:00
2026-09-14Grenslaup-Vosseven-104
Nieuwe bosloop in Stramproy op zondag 20 september
14 september 2026 | 14:00

Advertentie