Skip to content

Kids van IKC de Kerneel bezoeken Fysio-Active Nederweert

15 november 2017 | 15:00

Groep 2 van IKC de Kerneel in Nederweert is op dit moment bezig met het thema ‘gezondheid‘. Vandaag brachten ze daarom een bezoek aan Fysio-Active in Nederweert.

Fysio4kids
De kinderen kregen les en uitleg van fysio therapeuten Lonneke en Valerie van Fysio4kids. De kinderen mochten kennis maken met balansoefeningen en springoefeningen. In de oefenzaal deden ze een parcours voor de motoriek en in de behandelkamer werden er in spelvorm vragen gesteld over wat een fysiotherapeut allemaal doet.

Thema’s
Elke maand hebben ze bij IKC de Kerneel een thema. Zo gingen ze eerder al naar het ziekenhuis in Weert en kwam er iemand praten over slechtziendheid.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_09_17-Lezing_over_dinosaurussen_op_het_Peelpodium
Paleontoloog Maarten de Rijke vertelt over dino’s
17 september 2026 | 21:00
2026_09_17-Inbreker_aangehouden_na_speurewerk_hond_Marie
Gestolen goederen teruggevonden
17 september 2026 | 20:00
2026_03_03-Haaze-Hoof-Stock-1
Ontmoeten door groeten
17 september 2026 | 19:00
2026_09_14-De_Krottepoffers_spelen_de_komedie_Op_de_vlucht
Nieuwe klucht van Nederweerter toneelvereniging
17 september 2026 | 18:00

Advertentie