Skip to content

Auto belandt in sloot langs Ommelpad

10 oktober 2017 | 8:34

Een automobiliste is dinsdagochtend uit de bocht gevlogen en met haar auto in de sloot beland langs het Ommelpad in Ospel. Het ongeval gebeurde rond 8 uur.

De bestuurster reed richting Ospel en is door onbekende oorzaak langs de weg geraakt. Buurtbewoners hebben de hulpdiensten gewaarschuwd. Een buurtbewoner, een vrachtwagenchauffeur en een voorbijganger hebben de vrouw geholpen uit de auto te komen. Het ambulancepersoneel heeft het slachtoffer onderzocht, maar ze hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20260717_Afsluiting-voetbaldagen-Eindse-Boys_33
Afwisselend programma
17 juli 2026 | 16:30
2026_07_03-Truus_van_Meister-Gielen_viert_95e_verjaardag
Felicitatie uit de familie
17 juli 2026 | 10:00
2026-07-17-Overlijdensbericht-Gerrit-Kessels2
Uitvaartbegeleiding van den Boom
17 juli 2026 | 9:30

Advertentie