Skip to content

Persoon te water in Weert

5 juli 2017 | 13:02

De hulpdiensten zijn woensdagmiddag massaal uitgerukt voor een melding van een persoon te water. Iemand die met de auto voorbij was gereden, had een groepje op de Spoorbrug bij de Suffolkweg in Weert zien staan en zag een persoon het kanaal in springen. De vrouw vertrouwde het niet en heeft de hulpdiensten gebeld.

Een duikploeg van de brandweer is in het water aan het zoeken. De traumahelikopter is geland, maar na een uurtje weer vertrokken omdat na zo’n tijdspanne geen sprake meer is van een levensreddende handeling.

Update 14.30 uur: De drenkeling is nog niet aangetroffen. Duikers zetten de zoekactie voort.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Munttheater
Munttheater passeert ruim 60.000 bezoekers
5 december 2025 | 20:00
2025-12-02-Frits_Kiggen
Sport bij Nederweert24
5 december 2025 | 19:00
Foto | Jack Duijf
We gaan naar Bethlehem
5 december 2025 | 17:00

Advertentie