Skip to content

Twee gewonden na frontale botsing in Weert

18 mei 2017 | 17:21

Twee personen zijn donderdagmiddag gewond geraakt bij een frontale botsing op het Bassin in Weert. Beide slachtoffers zijn voor onderzoek meegenomen naar het ziekenhuis.

Werkzaamheden
Het ongeval gebeurde net voor de Stadsbrug waar op dit moment wegwerkzaamheden plaatsvinden in verband met een geheel nieuwe inrichting daar. Door de werkzaamheden moet het verkeer daar vlak langs elkaar doorrijden.

De rode personenauto reed vanuit het centrum richting brug, de grijze kwam vanaf de brug en bij het passeren raakten beide voertuigen elkaar linksvoor. De twee inzittenden van de rode auto raakten gewond. De bestuurder van de grijze auto en zijn vrouw kwamen met de schrik vrij.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

voorgevel, vrienden van de peel, haaze hoof
Terug van weggeweest
17 maart 2026 | 20:00
Met de campagne Bescherm de jonkies vragen natuurorganisaties gezamenlijk om  in het broedseizoen bewust met de natuur om te gaan. Foto | Huub Schmitz
Het Limburgs Landschap: “Bescherm de jonkies.”
17 maart 2026 | 19:00
Foto | Punt Welzijn
Mantelzorg is dichterbij dan je denkt
17 maart 2026 | 18:00

Advertentie