Skip to content

Auto en vrachtwagen botsen op N280 in Baexem

28 april 2017 | 14:34

Op de Roermondseweg (N280) in Baexem zijn vrijdagmiddag een vrachtwagen en auto met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde rond 14.00 uur.

Beide voertuigen reden vanuit Roermond richting Weert. Ter hoogte van de Abenhofweg zijn ze hard met elkaar in botsing gekomen. De vrachtauto heeft hierbij een lantaarnpaal compleet uit de grond gereden.

Oorzaak
De precieze oorzaak van het ongeval wordt door de politie onderzocht. De chauffeur van de vrachtwagen kwam met de schrik vrij. De bestuurster van de personenauto is voor nader onderzoek meegenomen naar het ziekenhuis. De twee andere inzittenden, een moeder en haar kind, hoefden niet mee.

 

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Eetcafe-De-Prairie-Ell-1
Genieten van een feestelijk buffet
30 oktober 2026 | 11:00
2026-10-28-Gezond-Schermgebruik-6-tm-13-november
Gamen, vloggen en gezond schermgebruik
30 oktober 2026 | 10:00
2026-10-30-Onnodige-nederlaag-Eindse-Boys-1
Trainer Ivo Veltrop
30 oktober 2026 | 8:51
20150916_Van-Horne-Kazerne-Weert_1
Sommige plekken hebben iets bijzonders
29 oktober 2026 | 19:30

Advertentie