Skip to content

Weer kop-staartbotsing op N266 bij Nederweert

4 maart 2017 | 16:27

Het is vandaag wel prijs op de N266 bij Nederweert. Na eerder vanmiddag een kop-staartbotsing is rond half 4 vanmiddag een Land Rover achter op een auto-ambulance geknald. Hierbij raakte ook deze keer gelukkig niemand gewond.

Vanwege de afsluiting van de A2 tussen Eindhoven en Weert in zuidelijk richting wordt het verkeer omgeleid over de N266 via Nederweert. Ook dit keer gebeurde het ongeval ruim voor Brug 14 omdat het verkeer hier stilstaat en moet wachten tot het verkeerslicht op groen springt.

De Land Rover is afgesleept door de berger. De auto-ambulance, geladen met een bestelauto, kon zijn weg vervolgen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

voorgevel, vrienden van de peel, haaze hoof
Terug van weggeweest
17 maart 2026 | 20:00
Met de campagne Bescherm de jonkies vragen natuurorganisaties gezamenlijk om  in het broedseizoen bewust met de natuur om te gaan. Foto | Huub Schmitz
Het Limburgs Landschap: “Bescherm de jonkies.”
17 maart 2026 | 19:00
Foto | Punt Welzijn
Mantelzorg is dichterbij dan je denkt
17 maart 2026 | 18:00

Advertentie