Skip to content

Kauw in schoorsteen van woning in Hunsel

19 februari 2017 | 16:43

Zondagmiddag is er een vogel vast komen zitten in een schoorsteen van een woning aan de Elzenstraat in Hunsel. Bewoners hoorden al de hele ochtend geritsel op de bovenste verdieping. De brandweer van Hunsel en de ladderwagen van Weert werden opgeroepen om te kijken of ze het diertje konden redden.

Inspectie wees uit dat het om een kauw gaat. Na een aantal pogingen om het diertje uit z’n benarde positie te bevrijden is de reddingsactie gestaakt. Er staat geen kachel onder de schoorsteen dus de pijp komt nergens op uit. De enige weg naar vrijheid is omhoog. De vogel bevrijden lukte niet, maar de vogel kan wel zelf uit schoorsteen klauteren.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_02_10-JobXperience-slaat-brug-tussen-onderwijs-en-werk
Beleef je Loopbaan
10 februari 2026 | 12:00
2025_03_03-Optocht-Ospel-John-Linders-139
Kom je ook een kijkje nemen?
10 februari 2026 | 11:11
20260209_Bosserhof-officieel-onderdeel-van-Land-van-Horne_14
Sleutel is overgedragen
10 februari 2026 | 10:00
Foto | photography33 - depsoitphotos.com
ANWB, Punt Welzijn of de Gunnerij Nederweert
10 februari 2026 | 9:00

Advertentie