Skip to content

Kind klem in elektrische poort

3 februari 2017 | 18:13

Vrijdagmiddag is een kind klem komen te zitten tussen de spijlen van een elektrische poort bij een woning aan de Sint Jorisstraat in Weert. De moeder was bij het kind en heeft gerustgesteld totdat de hulpdiensten aanwezig waren.

Met hulp van brandweer- en ambulancepersoneel is het kind bevrijd. Een opgeroepen traumahelikopter is geannuleerd. Het slachtoffertje is overgebracht naar het ziekenhuis ter controle. Het zusje van het kind werd opgevangen door een van de brandweermannen en heeft een knuffel gekregen om te troosten.

 

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_12_20-Kerststal-met-bewegende-beelden-Nederweert
Bewegende beelden en kerstlichtje
20 december 2025 | 19:00
2025-12-20-Werkweigering
Elke zaterdag een nieuw knipuigske
20 december 2025 | 16:30
2025_12_19-Pas-op-voor-nepnieuws
Hoe herken je het?
20 december 2025 | 14:00
Foto | blasbike - depositphotos.com
Zondag 18 januari
20 december 2025 | 8:06

Advertentie