Skip to content

Vier mannen aangehouden in drugsonderzoek

5 januari 2017 | 16:56

De politie heeft donderdag vier mannen aangehouden en huiszoekingen gedaan in het kader van een onderzoek naar de handel in verdovende middelen. Drie woningen in Weert en een woning in Eindhoven werden doorzocht. Bij twee woningen in Weert en bij de woning in Eindhoven zijn de bewoners aangehouden. De vierde verdachte is in België aangehouden.

Tijdens het onderzoek werd ondersteuning verleend door het MAST (Maritime Advanced Search Team) van het Korps Mariniers. Bij de huiszoekingen zijn hoeveelheden drugs, geld en een vuurwapen gevonden. De politie sluit verdere aanhoudingen niet uit.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025-12-05-Woningbrand_Twijnderstraat_Weert2
Kleine brand aan de Twijnderstraat
5 december 2025 | 12:29
2025_12_04-Pieten-op-bezoek-in-de-Huiskamer-Nederweert-1
Waar kwamen al deze wijsheden vandaan?
5 december 2025 | 11:01
Rouwadvertentie-Henk-Michiels-4
Van Deursen Uitvaartverzorging
5 december 2025 | 10:00
Foto | photovs - depositphotos.com
ZijActief in Kelpen-Oler en Grathem
5 december 2025 | 9:00

Advertentie