Skip to content

Auto knalt boven op paaltje

2 januari 2017 | 17:02

Maandagmiddag is een auto boven op een paaltje van een wegversmalling gereden op het Brugske in Nederweert.

De bestuurder van de auto rijdt er al jaren, maar had even de versmalling over het hoofd gezien. Hij reed pontificaal over de versmalling en botste tegen het paaltje dat er midden op staat. Een stevig paaltje blijkt. De auto kwam schuin omhoog tot stilstand.

De bestuurder had een hoge uitstap maar kon veilig en ongedeerd de auto verlaten. Een bergingsbedrijf heeft de auto netjes omhoog getild en naar de garage gebracht voor reparatie.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_09_21-Weert_geniet_van_Cultureel_Lint_2026-Johan_Horst-39
Optredens en activiteiten door de hele binnenstad
21 september 2026 | 12:00
2026-09-21Winnaars-fotowedstrijd-SpotDeTurbine-zijn-bekend-
De creatieve winnaars van Spot de turbine
21 september 2026 | 10:00
2026-09-20-Rouwadvertentie-Piet-Ketelaars-2
Jet Verberne Uitvaarten
21 september 2026 | 9:00
Boekenmarkt-Kelpen-Oler
Mega Boekenmarkt
21 september 2026 | 8:01

Advertentie