Skip to content

Freaky Friday Nederweert groot succes

15 oktober 2016 | 16:13

freaky-friday-2016-nederweert-28Vrijdagavond tijdens Freaky Friday was het griezelen en gruwelen in de straten van Nederweert. De winkeliers hadden het centrum omgebouwd tot een spookachtig geheel met leuke activiteiten voor de kids.

Freaky Friday

De hele middag en avond stond Nederweert in het teken van Halloween met een sfeervolle markt, muziek, eettentjes en snuisterijen. Spookachtige figuren druilden door de straten en voor de kids was er een spookspeurtocht. Op vijf griezelplekken kon iedereen opdrachten uitvoeren. Het weer was goed en er was, ondanks de schrik van de “horrorclowns”, voldoende aandacht voor het evenement.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Munttheater
Munttheater passeert ruim 60.000 bezoekers
5 december 2025 | 20:00
2025-12-02-Frits_Kiggen
Sport bij Nederweert24
5 december 2025 | 19:00
Foto | Jack Duijf
We gaan naar Bethlehem
5 december 2025 | 17:00

Advertentie