Skip to content

Beweeglijke middag in Haaze-hof (Foto’s)

23 september 2016 | 19:28

ouderen-bewegen-haaze-hof-ospel-7Om bewegen te stimuleren bij de senioren in Ospel organiseerde KBO Ospel en Fysio Ospel in samenwerking met de Beweegcoach vrijdagmiddag een beweegmiddag in de Haaze-Hoof in Ospel. Er waren diverse workshops van lokale beweegaanbieders afgewisseld met informatieve lezingen over het belang van bewegen. Doel van de middag was vooral de senioren kennis te laten maken met de vele beweegmogelijkheden in de buurt. Door de lokale beweegaanbieders te promoten hopen ze dat iedere senior een passende wijze van bewegen in de buurt vindt.

Wethouder Geraats opende de beweegmiddag met een welkomstwoordje waarna de fysiotherapeut en de beweegcoach voor een informatieve lezing zorgden. Middels een gezamenlijke warming-up werd de ruim 120 aanwezigen klaargestoomd voor de daarop volgende workshops. Gezellig en goed voor de gezondheid!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_04_30-Jong-en-oud-openen-samen-nieuw-kinderdagverblijf-Natureluur-bij-zorgcentrum-St-Elisabeth8
Natuur en dagelijks contact tussen generaties 
30 april 2026 | 12:00
2026_04_30-Brandweer-Nederweert-ingezet-bij-grote-brand-in-de-Heldense-Bossen1
Brand is nog niet onder controle
30 april 2026 | 11:30
Foto | Photology1971 - depositphotos.com
In de jackpot zit €30,-
30 april 2026 | 11:00
2025_07_16-Financiele-duw-in-de-rug-bij-verduurzamen-clubgebouw-Merefeldia1
Zes teams strijden om KNVB-beker
30 april 2026 | 10:00

Advertentie