Skip to content

Greep naar de Hoorn (Foto’s)

10 september 2016 | 19:52

Greep naar de Hoorn 2016 10-9-16 20Bij de jaarlijkse “Greep naar de Hoorn” geldt voor het ene team de Olympische gedachten, meedoen is belangrijker dan winnen. Het ander team is vooral bloedfanatiek en daar geld maar 1 ding, winnen!

Vandaag was het weer zover. Vele teams streden voor deze prestigieuze prijs met het goede doel in hun achterhoofd. Ook van uit Nederweert waren dit jaar weer veel sportievelingen aanwezig.

Het team Trespa International team 1 won de Greep naar de Hoorn, het team van Brandweer Weert werd tweede en het team van ETF uit Nederweert behaalde een mooie derde plaatst. Blaoskracht 11 uit Nederweert-Eind behaald een mooie achtste plaatst. In totaal deden 43 teams mee.

Greep naar de Hoorn

De “Greep naar de Hoorn” is een jaarlijks terugkerend fundraising-evenement van de Stichting Weerter Bedrijvencompetitie. De oorsprong van de “Greep naar de Hoorn” ligt in Barneveld, waar enkele plaatselijke serviceclubs al sinds 1990 met veel succes een bedrijvencompetitie organiseren; hiermee worden flinke bedragen ingezameld, die vervolgens weer ten goede komen aan plaatselijke (zorg)instellingen.

Het toeval wilde, dat een Lionsclublid vanuit Barneveld naar Weert verhuisde en daar lid werd van de Lionsclub Weert Graafschap Horne, waar hij vervolgens “het goede doel project” introduceerde. Eén van de doelstellingen van een serviceclub is dat de leden zich inspannen om hun medemens te helpen. Dit kan worden ingevuld door zowel materiële als immateriële hulp. In het geval van de “Greep naar de Hoorn” wordt er jaarlijks een evenement georganiseerd, waarbij bedrijventeams tegen betaling op sportieve wijze wedijveren om de eer.

Advertentie

2 Reacties

    • Frans!


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_01_09-Dromen-of-doen
Maar blijft het bij dromen
10 januari 2026 | 20:00
2026_01_02-Rouwadvertentie-Will-Kessels-1
Arléne Uitvaart
10 januari 2026 | 13:00
2026-01-10-Peske
De zogenaamde Knipuigskes
10 januari 2026 | 12:00
Burgernet_vermist
Burgernet
10 januari 2026 | 11:45

Advertentie