Skip to content

Het is een fantastisch gevoel… (Foto’s)

3 april 2016 | 13:00

10luchtballonEen luchtballonvaart is volgens fotograaf Richard van der Steen voor iedereen aan te raden. “Het is een fantastisch gevoel om net als een vogel te vliegen door de lucht. Zwaaiende mensen en toeterende auto`s op de A2. Kijkend vanaf hoogte over Nederweert geeft een overdonderd gevoel,” zegt Richard.

Luchtballonvaart vanuit Nederweert

Richard had deze luchtballonvaart van zijn vrouw gekregen voor al het werk dat hij verzet heeft voor haar startende bedrijf www.spijkertof.nl.

Samen met 14 mensen uit alle windstreken zijn ze gisteravond vertrokken vanaf het grasveld aan de Florastraat in Nederweert. Ze hebben gevaren tot aan het Belgische Achel. Zoals het een echte fotograaf betaamt, heeft hij natuurlijk prachtige foto’s gemaakt van zijn trip.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_09_21-Woningbrand_in_appartement_aan_de_Herenstraat_in_Weert-3
Brand ontstaan door toaster
21 september 2026 | 21:43
2026_09_21-Repair_Cafe_Nederweert_bestaat_10_jaar
Meer dan 1100 reparaties, waarvan 75% succesvol!
21 september 2026 | 20:00
De-bevrijding-van-Nederweert-was-bitter-en-zoet6
21 september 1944
21 september 2026 | 18:00
2026_09_21-Open_dag_bij_Hurmes_Dierenthoes
Maak kennis met dieren en vrijwilligers
21 september 2026 | 17:00

Advertentie