Skip to content

Mensen onwel door Koolmonoxide in Weert

14 december 2012 | 8:29

Donderdagavond zijn er aan een woning aan de Graafschap Hornelaan twee personen onwel geworden na een koolmonoxidevergiftiging. In eerste instantie werd alleen een ambulance opgeroepen maar nadat een verhoogde concentratie van het gas werd geconstateerd is ook de brandweer erbij geroepen om metingen te doen. Twee bewoners zijn onwel geworden en tien mensen zijn ter controle naar het ziekenhuis gebracht.

De oorzaak is waarschijnlijk een defect aan een verwarmingsketel. In verschillende appartementen werd het gas gemeten in het flatgebouw aan de Graafschpa Hornelaan.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Geslaagde flessenactie in 2024
Opbrengst naar jeugdactiviteiten
22 juni 2026 | 17:00
2026-06-22-Summer-Glow-Event-bij-Salon-Arabesque
Goed voorbereid de zomer in
22 juni 2026 | 16:00
20260619_Voorjaarseditie-high-tea-met-gouden-bruidsparen_17
Een traditie om te koesteren
22 juni 2026 | 15:00

Advertentie