Skip to content

Óngerwaeg in Nederweert

25 november 2015 | 19:00

Óngerwaeg in NederweertIn de buitengebieden van Nederweert staat een enorme machine om suikerbieten mee op de vrachtwagen te laden. In de cabine doet de bestuurder een middagdutje. Kan dat zomaar?

Óngerwaeg in Nederweert

Volgens Paul Wolters wel, want hij wacht op de vrachtwagen die onderweg is. Bovendien heeft Paul een heftig dagje achter de rug, want het is de dag na de 11e van de 11e. En Paul is met zijn vriendengroep op stap geweest en dan blijft het niet bij een paar pilsjes. Deze goedlachse vader is alweer een hele tijd gescheiden, maar we hebben niet de indruk dat Paul gebukt gaat onder het vrijgezellenleven. Integendeel. Deze man geniet van zijn vrijheid, die hem alle tijd geeft om als vrijwilliger veel te doen voor het dorp!

Óngerwaeg is elke dag op L1 TV om 17:00, 19:00 en 22:00 uur op zoek naar bijzondere verhalen in Limburg. Bekijk eerdere afleveringen op www.L1.nl/ongerwaeg.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-01-27-Burgemeester_voorlezen_Molenakker3
In het kader van de nationale voorleesdagen
31 januari 2026 | 12:00
2026_01_30-Overlijdensbericht-Gerard-Duijsters
Van Deursen Uitvaartverzorging
31 januari 2026 | 10:00
20260130_Bestuurder-verlaat-plaats-ongeval-na-eenzijdig-ongeluk-in-Weert_6
Auto raakt zwaar beschadigd
31 januari 2026 | 1:48
default
Kom je een kijkje nemen?
30 januari 2026 | 19:00

Advertentie