Twee personenauto’s, een werkbusje en een tractor zijn vrijdagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de Randweg-Zuid ter hoogte van Stienen elektronica in Nederweert. Eén persoon raakte bij het ongeval gewond. Het ongeval gebeurde vrijdagmiddag omstreeks 16:30 uur.
22 ton aardappels
De politie, ambulance en brandweer werden gealarmeerd en gingen ter plaatse. Het verkeer ondervond ernstige hinder door het ongeval. Het verkeer komende vanaf Weert werd tijdelijk omgeleid, omdat de Randweg vanaf de McDonalds werd afgesloten.
De voorste twee auto’s die bij het ongeval betrokken zijn stonden nagenoeg stil, aldus de bestuurder van de tractor. De werkbus voegde zich op het laatste moment tussen de tractor en de stilstaande auto’s in. De tractor geladen met 22 ton aardappels kon toen niet meer tijdig remmen en ramde de werkbus. Deze ramde op zijn beurt weer de twee auto’s voor hem. De ernst van de verwondingen van de bestuurder van het werkbusje is niet bekend.















3 Reacties
Heeft e.e.a. te maken met de tijd van het jaar.?
Veel aanrijdingen op rand en rondweg en tevens veel fietsers aangereden.
ik denk te veel met telefoontje spelen
Mogen daar wel tractoren rijden .?