Afgelopen vrijdag 18 september vond het jaarlijkse schoolfeest van basisschool de Tweesprong plaats. Het was een gezellige avond die van start ging met een flashmob. Silke en Fleur hadden een dans bedacht op het liedje ‘Don’t worry’ van Madcon en deze alle leerlingen de afgelopen weken aangeleerd.
basisschool De Tweesprong
Na de flashmob vond de onthulling van een kunstwerk in de hal van de school plaats. Britt en Daphne mochten directrice Margo Jacobs hierbij helpen. Kunstenares Carien Huyskens is de afgelopen tijd bezig geweest met het samenstellen van dit kunstwerk. Met behulp van foto’s van de Tweesprong vroeger en nu heeft zij een collage gemaakt welke een beeld geeft van de school door de jaren heen.
Vervolgens ging het schoolfeest van start. Het was een gezellig samenzijn van kinderen, ouders, opa’s, oma’s en vrijwilligers. Voor de kinderen was er een Rad van Fortuin waar ze leuke prijzen mee konden winnen.












Er zijn nog geen reacties geplaatst