Skip to content

Ongeval Roermondseweg

5 augustus 2015 | 19:51

Ongeval roermondseweg WeertBij een ongeval op de Roermondseweg woensdagmiddag is één persoon naar het ziekenhuis gebracht. Meerdere personenauto’s kwamen met elkaar in botsing.

Het ongeval gebeurde woensdagmiddag omstreeks vijf uur. Door een vermoedelijke remactie kwamen de auto’s met elkaar in botsing. Een persoon klaagde over pijn in de nek. Uit voorzorg werd hij met een ambulance naar het ziekenhuis van Weert gebracht.

Het verkeer ondervond enige hinder door het ongeval. Eén rijbaan kon niet worden gebruikt. Twee auto’s zijn afgesleept door een berger.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Greep naar de Hoorn 2024-17
Zo´n 30 teams zijn al aangemeld
14 mei 2026 | 21:07
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees hier online
14 mei 2026 | 16:00
Volkstuinen-vrij-bij-In-Paradisum-aan-de-Hoofstraat
Samen verantwoordelijk
14 mei 2026 | 14:00

Advertentie