Skip to content

Twee nieuwe winkels in Nederweert

3 augustus 2015 | 11:57

Nieuwe winkelsJustin en Melissa, twee jonge ondernemers uit Weert zijn sinds kort trotse eigenaren van twee nieuwe winkels in Nederweert. Justin gaat aan de slag met zijn kringloopwinkel Thrift Shop, en Melissa runt met veel passie haar winkel Melissa’s Fashion.

Nieuwe winkels

De winkels liggen naast elkaar op de kruising St. Rochusstraat en Hulsenweg. Melissa’s Fashion verkoopt dames kleding. Thrift Shop verkoopt tweede hands goederen, maar ook nieuwe spullen uit partijhandel. Uit de opbrengst gaan Justin en Melissa iedere maand een goed doel steunen.

Maandag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag  zijn beide winkels geopend van 10:00 uur tot 17:00 uur. Op zondag en dinsdag zijn ze gesloten.

Advertentie

3 Reacties

  1. Geweldig trekker voor Nederweert levert misschien wel 10 banen op .

  2. Er gaan er nog veel meer sluiten…………

  3. Hallo,

    Verkopen jullie ook tweedehands cd’s?


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_05_01-color-me-bad-Dag-1-Weert-Johan-05-4430-
Creatieve aftrap van graffitiweekend
2 mei 2026 | 13:00
2026_05_02-E-Recept_um_aaf_te_valle
Elke zaterdag een nieuw knipuigske
2 mei 2026 | 12:00
Foto | Johan Horst
Weekend vol blues en rootsmuziek
2 mei 2026 | 11:02
2026_05_02-Vijf_dode_schapen_aangetroffen_in_wei_in_Ospeldijk1
Bijtsporen worden onderzocht
2 mei 2026 | 10:46

Advertentie