Skip to content

79-jarige verdachte aangehouden

19 juli 2015 | 12:05

Incident LaurenburgZaterdagavond is een tweede verdachte aangehouden in de steekpartij op de Laurenburg in Weert. Het gaat om een 79-jarige man uit Weert.

Deze man liep bij de vechtpartij, waar werd geslagen en gestoken, letsel op aan zijn gezicht en aan zijn voet .Inmiddels is de 79-jarige in vrijheid gesteld. Hij blijft wel verdachte in het onderzoek.

Eerder op zaterdag werd een 26-jarige man uit Weert aangehouden die nog vast zit voor verder onderzoek. De politie stelt een nader onderzoek in nadat zaterdagmiddag rond 15.30 uur op de Laurenburg twee mannen ruzie kregen waarbij gestoken en geslagen is.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_01_21-6x11-Jaar-Rogstaekers-Aod-Preense
Stadswandeling en eigen likeurtje!
21 januari 2026 | 14:00
Foto | depositphotos.com - Sewcream
Onderschat, maar zeer ingrijpend probleem
21 januari 2026 | 13:00
Foto | Geert Snoeijer
Door Nick Klaessens uit Nederweert-Eind
21 januari 2026 | 12:00
2025_03_03-Optocht-Ospel-John-Linders-95
Doe je ook mee?
21 januari 2026 | 11:11

Advertentie