Ieder jaar is het weer feest op het Luuëkerpârk. En dat wilden veel kinderen en hun ouders ook dit jaar niet missen.
Paasweekend Luuëkerpârk
Onder een waterig zonnetje en een gezellig muziekje verzamelden zich bijna 100 kinderen met hun ouders. Met onze knuffel Paashaas op de foto, een mooi momentje ook voor later. Rond 11.00 uur sprintten de kinderen weg om de honderden verstopte paaseieren te zoeken.
Speciaal dit jaar was de zoektocht naar drie grote gouden eieren. Drie meisjes waren de gelukkigen en kregen een extra lekkere traktatie. Natuurlijk gingen alle kinderen met een leuk verrassings-ei en een mandje met gekookte en chocolade eieren naar huis.
Deze populaire activiteit werd ook dit jaar door Wijkraad Leuken en buurtvereniging Vrouwenhof georganiseerd en tevens mogelijk gemaakt door Eieren en Vleesautomaat Luuëke voor het sponsoren van de fraai gekleurde gekookte eieren.



























Er zijn nog geen reacties geplaatst