Skip to content

Wegmisbruiker staande gehouden op A2 bij Ell 

23 maart 2026 | 14:00

De verkeerspolitie heeft op 20 maart tijdens video-surveillance op de A2 ter hoogte van Ell een bestuurder staande gehouden wegens gevaarlijk rijgedrag.

A2 Ell

Agenten zagen hoe een bestuurder van een Mercedes opviel door zijn rijstijl in druk verkeer. Op dat moment reed er een lange rij voertuigen die vrachtwagens aan het inhalen was. Voor de betreffende bestuurder ging dit kennelijk niet snel genoeg. Na een mislukte poging om rechts in te halen, besloot hij vervolgens gebruik te maken van de vluchtstrook om zijn weg te vervolgen.

Volgens de politie is dit gedrag levensgevaarlijk en getuigt het van een ernstig gebrek aan verantwoordelijkheidsgevoel in het verkeer. Na herhaald asociaal rijgedrag is de bestuurder aan de kant gezet. Het gaat om een 27-jarige man uit Maastricht. Hij heeft drie bekeuringen gekregen en wordt aangemeld bij het CBR voor een Educatieve Maatregel Gedrag (EMG).

Bron | Verkeerspolitie Limburg

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_23-Vogelhuisplantdag-in-Leveroy5
Kom je een kijkje nemen?
23 maart 2026 | 13:00
2026_03_23-Baggerweer-bij-grensoverschrijdende-fietstocht-Road-Graveltocht-Schwalmtal
Volgende activiteit in de zomer
23 maart 2026 | 12:00

Advertentie