Het Midde Limburgs Leedjes Festival krijgt in 2027 een bijzondere editie: het festival wordt georganiseerd in Pey, in samenwerking met v.v. De Aester Sjaelen Uul Pey, en vindt plaats als matinee op zondagmiddag 3 januari 2027.
MLLF
De keuze voor deze datum is bewust gemaakt. Het Vastelaoves-seizoen is dit jaar erg compact en er staan veel liedjesevenementen op de agenda. Door het festival begin januari te organiseren wordt voorkomen dat het Midde Limburgs Leedjes Festival in het vaarwater komt van andere evenementen. Daarmee blijft het Midde Limburgs Leedjes Festival ook in 2027 het eerste provinciale leedjeskonkoer van het nieuwe jaar.
De organisatie roept Midde-Limburgse artiesten op om alvast rekening te houden met deze datum. Ook het publiek wordt gevraagd zondagmiddag 3 januari 2027 alvast in de agenda te zetten. Meer informatie over deelname en het programma volgt later.







Er zijn nog geen reacties geplaatst