Naast dat Glenn een goede basketballer is, is hij ook een fijne teamgenoot en altijd aanwezig bij trainingen en wedstrijden. Het is dan ook niet heel gek dat Glenn de nieuwe speler van de maand geworden is. Glenn is ooit gaan basketballen omdat hij absoluut niks wilde doen wat iedereen al deed. Voetballen viel dus al snel af en hij besloot te gaan basketballen. Dit doet hij nu al zo’n acht jaar met veel plezier.
Jumping Giants
Glenn vindt het allerleukste van de training dat deze conditioneel zwaar zijn. Hij is dan ook het allerbeste in super snel rennen. De 17 drill gaat dan wel weer net een stap te ver want dit vindt hij toch echt het minst leuke om te doen. De favoriete coach die Glenn ooit heeft gehad is Leon. Waarom weet hij niet precies. Leon is gewoon een leuke trainer. Het grappigste dat Glenn ooit heeft meegemaakt is dat iemand ooit een keer zijn tand eruit heeft getikt. Fijn dat hij er zelf (achteraf) in ieder geval om kan lachen.
Hij is ook een erg gezonde jongen, want zijn favoriete snack en drankje na een zware wedstrijd is water. Gewoon heel veel water. En Glenns favoriete herinnering van die basketbaljaren? Zonder twijfel antwoordt hij dat dit de allereerste proeftraining is. Leuk om te horen dat zo’n eerste training heeft geresulteerd in al acht jaar basketbal! Op naar de volgende acht!








Er zijn nog geen reacties geplaatst