Enkele weken geleden namen Ramon Vaes (voorzitter) en Willem Borger (algemeen bestuurslid) afscheid van de Dorpsraad Ospel. Inmiddels zijn Carla Dieteren (als nieuwe voorzitter) en Peter van Keulen (als algemeen bestuurslid) toegetreden tot de dorpsraad.
Dorpsraad Ospel
Ramon was sinds 2015 bestuurslid en vanaf 2019 als voorzitter actief voor de Dorpsraad Ospel. Bijna 11 jaar zette hij zich op allerlei manieren en met veel energie in voor de kern Ospel. Door zijn inspiratie en motivatie heeft de dorpsraad resultaten behaald die belangrijk zijn voor de leefbaarheid in Ospel. Denk daarbij bijvoorbeeld aan de verlevendiging van het Aerthijsplein. Mede door zijn inzet is de rol en kracht van de dorpsraad in Ospel versterkt. Daarvoor wilt de dorpsraad Ramon van harte bedanken.
Willem was vanaf het moment dat hij in 2019 in Ospel kwam wonen, actief voor de Dorpsraad Ospel. Hij nam vrijwel meteen het beheer de website en de facebook-pagina op zich. Later kwam daar ook de verslaglegging van de vergaderingen bij. Willem leverde met zijn positieve instelling een bijdrage aan de verbinding binnen het bestuur alsook met de gemeenschap van Ospel. De dorpsraad bedankt Willem van harte voor zijn inzet.
Meer informatie over de dorpsraad is te vinden op www.dorpsraadospel.nl








Er zijn nog geen reacties geplaatst