Je gaat volgend jaar van de basisschool naar het voortgezet onderwijs en ’s avonds misschien nog sporten. Onderweg of op school kan er altijd wat gebeuren, want “Een ongeluk zit in een klein hoekje”. Dan is het fijn om te weten wat en hoe te handelen, want hulp is niet altijd direct aanwezig.
EHBO Nederweert
Goede EHBO is heel belangrijk voor het slachtoffer, want hoe eerder je iets kunt doen hoe minder de gevolgen zijn voor het slachtoffer. Misschien kun jij dan wel helpen.
EHBO Nederweert wil je graag de eerste handelingen op een praktische manier leren en gaan daarom ook dit jaar weer een EHBO-A cursus in Nederweert geven. Onderwerpen die in de cursus behandeld worden zijn o.a. bloedingen, flauwte, brandwonden, botbreuken en tekenbeten. “We besteden ook véél aandacht aan het voorkomen van ongelukken“.
De cursus start op woensdag 25 februari 2026 en vindt plaats in de Pinnenhof aan de Kapelaniestraat Nederweert . De cursus duurt ongeveer 12 lessen en wordt gegeven van 18:30 – 20:00 uur. De cursus wordt afgesloten met een theorie- en praktijkexamen. De cursus kost € 20,- pp. en is inclusief cursusboek en verbandmateriaal voor in de les. Verder bieden ze een oefensetje van verbanden aan, dat je tegen een kleine vergoeding van € 5,- kunt kopen en waarmee je thuis kunt oefenen. De cursus is bedoeld voor alle leerlingen van groep 8. Door de praktische insteek is het geen probleem als je dyslexie, ADHD etc. hebt. Laat het ons wel even weten, zodat ze hier rekening mee kunnen houden. Heb je verder nog vragen, neem dan contact op met Edwin en Simone Keersmaekers tel: 06-54328700 of via opleidingen@ehbonederweert.nl.
Om te weten te komen of ze een EHBO-cursus kunnen starten vragen ze je aan te melden want wij starten deze cursus pas bij 6 of meer cursisten. Aanmelden kan t/m 18 februari 2026 op het hierboven vermeld telefoonnummer, de website of via het bovenstaande email adres.
Na deze aanmelding ontvang je een bevestiging van je aanmelding.







Er zijn nog geen reacties geplaatst