Skip to content

Ivo Veltrop nieuwe hoofdtrainer Eindse Boys per seizoen 2026/2027

20 januari 2026 | 21:26

Foto | Eindse Boys - Van links naar rechts: bestuurslid ‘voetbalzaken heren’ Mark Rietjens, toekomstig hoofdtrainer Ivo Veltrop en penningmeester Axel Hendriks.

Ivo Veltrop wordt met ingang van het seizoen 2026/2027 de nieuwe hoofdtrainer van de herenselectie van Eindse Boys. Hij volgt daarmee Paul van de Moosdijk op, die na afloop van dit seizoen afscheid neemt van de club.

Eindse Boys

Veltrop komt over van SV Someren, waar hij momenteel verantwoordelijk is voor het tweede herenelftal. De Nederweertenaar is al jarenlang actief als trainer en deed in het verleden ruime ervaring op, met name in het vrouwenvoetbal. Zo werd hij met de vrouwen van FC Eindhoven amateurkampioen van Nederland.

Mark Rietjens, bestuurslid voetbalzaken heren: “Eindse Boys kijkt met vertrouwen uit naar de toekomstige samenwerking met Veltrop. De focus ligt echter op het huidige seizoen, waarin een fanatieke en gemotiveerde spelersgroep alles in het werk stelt om promotie af te dwingen.”

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_01_19-Overlijdensbericht-Pierre-Raemaekers3
Arléne Uitvaart
20 januari 2026 | 19:00
2026_01_20-Geslaagd-optreden-projectkoor-VocusPlus-uit-Weert-eo
In Paradiso Amsterdam
20 januari 2026 | 18:00
2026_01_20-Peeltocht-in-Nationaal-Park-De-Groote-Peel
Beleef de vollemaan
20 januari 2026 | 16:00

Advertentie