Skip to content

Koolmonoxide melder slaat alarm in woning Speerstraat in Nederweert-Eind

15 december 2025 | 4:08

De bewoners van een huis aan de Speerstraat in Nederweert-Eind werden in de nacht van zondag op maandag opgeschrikt door de koolmonoxidemelder. Dit gebeurde rond 3.35 uur.

Koolmonoxidemelder

De brandweer werd gealarmeerd en deze was snel ter plaatse om in het huis metingen te verrichten. Uit de metingen bleek niet dat er koolmonoxide in de woning aanwezig was. De bewoners van het huis konden al snel weer veilig naar binnen.

Het gevaar van koolmonoxide
Koolmonoxide is een zeer giftig gas. Het is vooral zo gevaarlijk omdat het niet te ruiken, proeven of zien is. Daarom wordt het ook wel de stille sluipmoordenaar genoemd.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_12_14-Tweede-dag-van-Eynder-Pieck-Festeyn-druk-bezocht24
Rijen voor de poorten
14 december 2025 | 21:30
2025_12_12-Wat-bedoel-je-met-doorzettingsvermogen-Lisette-Poell
Praktijk Jij bent Oké Lisette Poell
14 december 2025 | 20:00
2025_12_14-Schutterij-St-Antonius-huldigt-jubilarissen3
Gefeliciteerd!
14 december 2025 | 18:00
Maikel-en-Daphne-als-DZN-Deurmat
Maikel en Daphne | Welkom vastelaovendj
14 december 2025 | 15:00

Advertentie