Ook in 2026 wordt rond de jaarwisseling een nieuwjaarsduik georganiseerd in Weert! Op het outdoor activiteitenstrand van Het Blauwe Meertje wordt het nieuwe jaar in gedoken.
Blauwe Meertje
Het oude jaar laten we achter ons en we beginnen op een frisse manier aan 2026. Hoe mooi om dat op een symbolische te manier te doen met een nieuwjaarsduik in Het Blauwe Meertje. Op 1 januari 2026 wordt hier op het outdoor activiteitenstrand om 14:00 uur gezamenlijk een duik genomen.
Met een aanloop het water in, alle deugden en zondes van 2025 achter je laten in het water, om met een frisse duik het nieuwe jaar in te gaan. Vanaf 13:30 is het outdoor activiteitenstrand van Het Blauwe Meertje Weert geopend en om 14:00 wordt het water getrotseerd.
Er is warme koffie, thee, erwtensoep en glühwein aanwezig! Ook aan de veiligheid is gedacht. EHBO Weert verzorgt de eerste hulp.
Toegang is gratis! Het outdoor activiteitenstrand is te vinden aan ‘de andere kant’ van het dagstrand. Hier kun je even voor navigeren op Blauwe Meertje Weert Outdoor.







Er zijn nog geen reacties geplaatst