Skip to content

Paul Boot heeft BIJ-zondere signeersessie bij Bruna Weert

8 december 2025 | 10:00

Op 13 december 2025 tussen 14.00 en 16.00 uur,  bij Bruna op de markt 11 te Weert is Imker Paul Boot, schrijver van zijn debuutroman “Een bijzonder verhaal Nora” aanwezig voor een signeersessie.

Paul Boot

Paul Boot zoekt Bee-lievers, of wil Bee-lievers creëren  
Met zijn boek ‘Een bijzonder verhaal Nora’ wil de schrijver aandacht vragen voor de bijen en in het bijzonder voor de honingbij.

Het gaat niet goed met de bijen. Ik probeer met mijn boek mensen ook te laten houden van die wonderlijke wezentjes. Ik wil graag Bee-lievers creëren. Mensen laten inzien hoe belangrijk de bijen zijn,’ aldus de schrijver.

In een leuk, spannend en ontroerend verhaal volgen we Nora, de eerstgeborene, de eerste zomerbij van het nieuwe seizoen. Zij beleeft met haar lievelings zus Izzy allerlei avonturen. Ook weet de schrijver onze eigen maatschappij te reflecteren op het bijenvolk. Als je het boek gelezen hebt kijk je heel anders tegen de honingbijen en een potje honing aan.

Ook het bijenhouden komt in het boek aan bod
Peter een 13 jarige jongen erft de bijen van zijn opa. Kan hij de verantwoordelijkheid aan en zullen zijn bijenvolken het seizoen overleven met alle gevaren en uitdagingen die er op het moment zijn voor de honingbij. Het verhaal van Peter loopt als een rode draad door het leven van Nora en Izzy.

BIJ-zonder Spannend
Het is best spannend voor een debutant schrijver, zo’n eerste keer signeren in een boekenwinkel. Komen er überhaupt mensen en hebben zij interesse in die wonderlijke wezens waar Paul Boot verliefd op is geworden.

Hij ontmoet je graag op 13 december 2025 bij Bruna te Weert, Markt 11-13, tussen 14.00 en 16.00 uur.

Bibliografische gegevens 

  • Titel: Een bijzonder verhaal Nora
  • Ondertitel: de eerst geborene 
  • ISBN: 9789465315270
  • ISBN e-book: 9789465315959
  • Website: www.paulboot.com
  • Email: contact@paulboot.com 
  • Uitvoering: Paperback 
  • Aantal pagina’s: 275 
  • Formaat: 148 x 210 mm 
  • Verschijningsdatum: oktober 2025
  • Prijs: € 21,95 
  • Prijs e-book: € 9,50

Onder andere te koop bij

  • Bruna Weert
  • Bruna Nederweert 
  • Primera Heythuysen
  • Primera Someren
  • Readshop De Boekenwaerd Valkenswaard
  • Boekwinkel de Ganzenveer Helmond

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Stichting Lambieck Knoup Wieërt
Stichting Lambieck Knoup Wieërt
8 december 2025 | 8:30

Advertentie