Op zaterdag 20 december a.s. organiseert CV De Bengels uit Nederweert de 3de editie van het inmiddels populaire Mansluj Kiene bij Café ’t Vlegelke in Nederweert.
Mansluj kien
Hét avondje uit voor mannen. Op deze avond staan humor, flauwekul en “schaele zeîver” voorop máár er wordt er natuurlijk wel gekiend voor fantastische prijzen!!
Presentatie
De avond wordt gepresenteerd door niemand minder dan het dynamische duo, Eric Slaats en Paul Koppen, beide rap van tong met een humoristische twist!
Artiesten
Om de sfeer tussen de kienrondes door nóg meer te verhogen zijn er optredens van Stefan Wolter en de Doospelse Aod Prînse. Dit wil je niet missen, hier wil je bij zijn!!
Kaartverkoop
Kaarten kosten € 11,00 per stuk en zijn verkrijgbaar bij Cafe ’t Vlegelke in Nederweert en Café de Prins in Ospel.








Er zijn nog geen reacties geplaatst