Skip to content

Zeer geslaagde Halve finale KVL in Ospel

18 november 2025 | 17:00

Maar liefst 300 kids (en nog een heleboel ouders, opa’s, oma’s, broertjes en zusjes) uit heel Limburg wisten afgelopen zondag de weg te vinden naar het Haazehoof in Ospel. Daar vond de halve finale van het Kinjer Vastelaovend Leedjesfestival (KVL) plaats. Vorig jaar nog gewonnen door Noor Kessels uit Ospel, maar dit jaar komt de winnaar uit 27 nieuwe vastelaovendjliedjes.  

KVL

De gemeente Nederweert was vertegenwoordigd met 2 liedjes: Saar Vanlier uit Ospel met ‘De Snuiknaas’ en het duo MoVe met ‘Dae Vastelaovestoeëverstaf’ uit Nederweert. De Vlikkestaekers kunnen terugkijken op een lange, maar zeer geslaagde dag. Zij bedanken dan ook iedereen die zijn of haar steentje heeft bijgedragen aan deze geweldige happening. 

Aanstaande donderdag en vrijdag worden via social media de 11 finalisten bekend gemaakt. Dus het blijft nog even spannend! 

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20251123_Confetti-slingers-carnaval-vastelaovendj-feest-stock_1
Veel succes!
29 januari 2026 | 16:00
Foto | brozova - depositphotos.com
Een ongeluk zit in een klein hoekje
29 januari 2026 | 15:00
2026_01_29-Volkstuinen-vrij-bij-In-Paradisum-aan-de-Hoofstraat2
In Paradisum zoekt nieuwe enthousiaste tuinders
29 januari 2026 | 14:00
2026-01-22-Wethouder_Jorik_Franssen_leest_voor_op_de_Bongerd-3
“Voorlezen is goud waard”
29 januari 2026 | 13:00

Advertentie