Skip to content

Leveroy verandert in spookdorp tijdens jaarlijkse Halloweenavond

23 oktober 2025 | 10:00

Afgelopen vrijdag was het weer tijd voor de jaarlijkse halloweenactiviteit en leek Leveroy weer op een waar spookdorp. Onder het motto ‘Snuik of dien leave’ trokken de kinderen het dorp in om zoveel mogelijk snoep te verzamelen.

Leveroy

De deelnemende kinderen haalden niet alleen snoep op, maar beoordeelden ook de versierde huizen door scoreformulieren in te vullen. Het meest griezelige huis was dit jaar wederom de Kapelstraat 28-30 en het best verklede kind was Fos, zij hebben een mooie prijs in ontvangst mogen nemen!

De organiserende verenigingen – de (jeugd)fanfare, SV Leveroy en Jong Nederland Leveroy – willen iedereen die een bijdrage heeft geleverd hartelijk bedanken voor hun inzet en betrokkenheid: “Dankzij de hulp van velen kon het dorp volop genieten van deze geslaagde avond!”

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | gemeente Nederweert
Verbinding vrijwilligers met vrijwilligerswerk
5 december 2025 | 8:00
Foto | Depositiphotos - Seamartini
CV De Bengels
4 december 2025 | 17:00
Foto | aa-w - depositphotos.com
Tussen 11:30 en 11:45 uur
4 december 2025 | 16:52
Foto | VitalikRadko - depositphotos.com
Getuigen gezocht
4 december 2025 | 15:38

Advertentie