Onlangs werd het Pater Konings Fonds door Theu van Gog verrast met een gift van 500 euro namens de Rabobank.
Pater Konings Fonds
Theu is lid van de ledenraad Rabobank Midden-Limburg en ondersteunt al vele jaren het Pater Konings Fonds in Ospel. Hij heeft het fonds bij de ledenraad voorgedragen voor een ‘coöperatieve impact cheque’. “Wij zijn Theu en Rabobank Midden-Limburg erg dankbaar voor deze gift en zullen zorgen voor een mooie besteding ervan in Mérida, Venezuela!”, aldus Piet Slenders, namens het Pater Konings Fonds.
Pater Konings Fonds
Met hulp van dit fonds krijgen kansarme kinderen in Venezuela extra ondersteuning en scholing om hen een betere toekomst te bieden. Dit is mogelijk dankzij vele donateurs in de regio Ospel, Nederweert, Weert en omstreken. Sinds de oprichting in de jaren ‘80 door de Ospelse pater Tinus Konings hebben al ruim 1000 kinderen en hun gezinnen baat gehad bij deze ondersteuning.
Wil je ook bijdragen aan een betere toekomst voor een kind dat opgroeit in armoede? Bezoek dan de website om meer te lezen over wat het Pater Konings Fonds doet, of neem contact op via info@paterkonings.nl.








Er zijn nog geen reacties geplaatst