Wanneer kanker een gezin treft, staat het leven op zijn kop. Niet alleen voor degene die ziek is, maar voor alle gezinsleden verandert de dagelijkse realiteit ingrijpend. Onzekerheid, angst en verdriet komen vaak hand in hand met de zorgen om de kinderen.
Informatieavond Kasam
Om gezinnen hierbij te ondersteunen, organiseert het Toon Hermans Huis Weert e.o. op donderdag 9 oktober een informatieavond over Kasam: een programma dat zich speciaal richt op kinderen en ouders die met kanker in het gezin te maken hebben.
Tijdens de informatieavond krijgen deelnemers handvatten om als gezin samen verder te kunnen. Daarnaast wordt er uitleg gegeven over het lotgenotenprogramma Kasam, dat in 2026 van start gaat bij het Toon Hermans Huis in Weert. Dit programma biedt zowel kinderen als ouders een plek om ervaringen te delen, steun te vinden en veerkracht op te bouwen.
De bijeenkomst vindt plaats van 19.30 tot 21.00 uur in Ruimte 117, Cwartier Weert. Deelname is gratis; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld. Aanmelden kan via info@thhweert.nl of telefonisch via 0495 – 541 444
“Met Kasam willen we gezinnen laten ervaren dat ze er niet alleen voor staan. Samen kunnen we zorgen voor houvast en nieuwe kracht,” aldus het Toon Hermans Huis Weert.








Er zijn nog geen reacties geplaatst