VV De Schäopkes maken bekend dat de Buut op ’t Groenewoud op 12 en 13 december plaatsvindt in Gemeenschapshuis ’t Groenewoud aan de Kesselstraat te Weert.
VV De Schäopkes
Dit jaar zijn er optredens van Berry Knapen, Bart Ketelaars, Bas van Neer, Ger Frenken, Sem van den Borne, Joep de Wildt en Jamie Ogier, een zeer talentvolle jeugd-buuttereedner. Voor de muzikale omlijsting zorgt Kappel Vae Same en de presentatie is in handen van Charlie Wijen en Bér Raemaekers.
De online inschrijving en verkoop van toegangskaarten is inmiddels gestart. Je kunt kaartjes reserveren door te mailen naar debuut@schaopkes.nl. De bestelde kaarten kunnen op zaterdag 8 november tussen 11.11 uur en 13.11 uur bij Tramhalte te Weert opgehaald worden. Tevens start dan de vrije verkoop van de overgebleven kaarten. De toegangskaarten kosten dit jaar € 15,00 per stuk.








Er zijn nog geen reacties geplaatst