Op zaterdag 6 september speelt en zingt Zanggroep De Limburgse Jônges op het Peelpodium van buitencentrum De Pelen. Er zijn twee voorstellingen; om 13.30 en 15.00 uur in het overdekte Amfitheater. Het buitencentrum van Staatsbosbeheer bevindt zich aan de Moostdijk 15 te Ospel.
Limburgse Jônges
Alles is in het dialect
Zanggroep De Limburgse Jônges bestaat sinds 1996 en ze hebben de afgelopen jaren al vaker op het Peelpodium gestaan. Op zaterdag 6 september zijn ze weer te gast! Deze amateur zanggroep uit Weert en omgeving zingt liedjes over vrolijke en serieuze onderwerpen uit heden en verleden. Vaak zijn het eigen teksten en altijd geschreven in het Limburgs dialect. Tevens is hun repertoire aangevuld met enkele ‘klassieke’ Limburgse liederen. Ze worden muzikaal begeleid door een dirigent/arrangeur op accordeon en hebben een gitarist is in hun gelederen.
Er zijn twee optredens op zaterdag 6 september; om 13.30 en 15.00 uur. De voorstellingen zijn voor iedereen toegankelijk en vinden plaats in het overdekte Amfitheater. Entree is een vrijwillige bijdrage. Uw gulle gift komt ten goede aan de muzikanten en aan de organisatie van het Peelpodium.
Meer informatie: www.staatsbosbeheer.nl.
Het programma van september is: zaterdag 6 september: Limburgse Jônges, zaterdag 13 september: Blended, zaterdag 20 september: Tuloa en op zaterdag 27 september speelt Sakkerdju.
Kijk voor meer informatie op:www.staatsbosbeheer.nl.
(Na)genieten in het buitencentrum en in De Groote Peel
Voor of na afloop van een optreden kan je een heerlijke wandeling maken in het nabijgelegen Nationaal Park De Groote Peel. In de winkel van buitencentrum De Pelen kun je terecht voor mooie souvenirs, interessante natuurboeken en smakelijke streekproducten. Bij de horeca en op het terras kun je nagenieten met een hapje en drankje. Het buitencentrum is elke dag geopend van 10.00 tot 17.00 uur.








Er zijn nog geen reacties geplaatst