Skip to content

Verdachte (34) van aanranding Weert aangehouden door agent in privétijd

9 juli 2025 | 21:42

Afgelopen dinsdag werd geblurd beeld vrijgegeven van een man die verdacht werd van een aanranding in Weert. De dag erna, vandaag woensdag 9 juli, werd de verdachte dankzij een oplettende agent in privétijd herkend en aangehouden.

Aanranding

De man zou op 17 juni jongstleden in Weert een jonge vrouw onzedelijk betast hebben. Er waren onvoldoende aanknopingspunten om zijn identiteit te achterhalen. In overleg met het Openbaar Ministerie werd dan ook besloten geblurd beeld van de man en de fiets waarop hij zich verplaatste, vrij te geven. Dat gebeurde afgelopen dinsdag via politie.nl en de social media-kanalen.

Woensdagmiddag, één dag later, herkende een oplettende agent in zijn privétijd de man in Weert. Hij wist hem meteen aan te houden. De verdachte betreft een 34-jarige man uit Voerendaal.

Bron: Facebook Politie Basisteam Weert

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025-12-05-Woningbrand_Twijnderstraat_Weert2
Kleine brand aan de Twijnderstraat
5 december 2025 | 12:29
2025_12_04-Pieten-op-bezoek-in-de-Huiskamer-Nederweert-1
Waar kwamen al deze wijsheden vandaan?
5 december 2025 | 11:01
Rouwadvertentie-Henk-Michiels-4
Van Deursen Uitvaartverzorging
5 december 2025 | 10:00
Foto | photovs - depositphotos.com
ZijActief in Kelpen-Oler en Grathem
5 december 2025 | 9:00

Advertentie