De redactie van het kroegenboek (jaren ’70 en ’80) schrijft een prijsvraag uit over het Chinees restaurant dat in die jaren op Budschop lag.
Kroegenboek
Nederweert was in de jaren ’70 en ’80 hét uitgaansdorp van Midden-Limburg. Van heinde en verre kwamen jongelui naar de talloze cafés, discotheken en zalen in de Kerkstraat, Brugstraat en op Budschop. Avonden die vaak werden afgesloten met een frietje. Of met een bami bij de Chinees op Budschop – die al weer jaren verdwenen is.
Prijsvraag
De redactie van het ‘Kroegenboek Nederweert’ – een boek met talloze herinneringen aan die tijd en dat over enige maanden verschijnt – heeft een prijsvraag uitgeschreven: wie schrijft het leukste verhaal over dit Chinees restaurant? De winnaar van deze prijsvraag krijgt een gratis exemplaar van het kroegenboek.
Website
De website van het kroegenboek is ook online. Daarop staat meer informatie over de prijsvraag, en hoe stappers van toen nog steeds verhalen en foto’s kunnen insturen over hun avonturen in de lokale horeca. “We hebben al veel prachtige verhalen binnen, maar meer anekdotes zijn welkom!”








2 Reacties
Ik heb er nooit gegeten, maar ben er wel eens geweest omdat er een lekkage was op het privé toilet.
Ik naar binnen en via de keuken werd ik naar de plek des onheils gebracht. Op het toilet zag ik een wc-pot die vroeger wit was geweest, maar nu overheerste het bruin/zwart.
De lekkage zat volgens mij in de muur van de aangrenzende douche.
Op de weg naar buiten, in de keuken, viel ik nog bijna in een grote wokpan die gewoon op de grond stond. Ik heb er nooit een monteur naar toe gestuurd…..
Ik haalde er wel eens loempia’s als ik s’avonds laat thuis kwam, totdat ik er eens naar toe moest omdat de verwarming deels vervangen moest worden…ben er ook nooit meer teruggekomen (niet voor de loempia’s en ook niet voor de verwarming): wat een smeer zooi, te goor om naar te kijken! Blijkbaar is dat in die landen meer regel dan uitzondering!