Onder een stralende zon klonken zaterdagmorgen de vrolijke klanken van Harmonie St. Joseph en Harmonie Melodie Der Peel bij het gemeentehuis van Nederweert. Daar brachten zij een aubade aan alle gedecoreerden uit de gemeente. Op het plein voor het gemeentehuis van Nederweert én in het gemeentehuis zelf werden alle personen die in het verleden een Koninklijke Onderscheiding hebben ontvangen welkom geheten door burgemeester Op de Laak.
Aubade
Jos Willekens bedankte alle gedecoreerden en vrijwilligers voor hun inzet. Daarnaast sprak hij een speciaal woord aan de kersverse gedecoreerden die gisteren een lintje hebben ontvangen. Ook burgemeester Op de Laak sprak haar dank uit aan alle gedecoreerden. Zij is trots als burgemeester dat er jaarlijks weer zoveel vrijwilligers actief zijn in de gemeenschap.
Ze nodigde alle gedecoreerden uit in de raadzaal om na te praten en te genieten van een kop koffie, stukje vlaai en natuurlijk een glaasje oranjebitter.






























2 Reacties
Ut zeen dur neet vul diej un lintje hebbe gekrege.
In niejwiert woene vul minse diej ut eigelik verdeene mer helaas were diej neet veurgedrage.
Mien ben met je eens