Afgelopen zaterdag zijn de communicanten van basisschool de Schrank in Ospel op bezoek geweest bij Openluchtmuseum Eynderhoof. Daar werden we hartelijk ontvangen door de vrijwilligers.
Communicanten van BS de Schrank
Na een korte introductie in het schooltje werd de groep in tweeën verdeeld. Eén groep ging mee naar de bijen kassen. Hier kregen ze uitleg over hoe bijen te werk gaan. Heel interessant om met een vergrootglas die bijen eens van dichtbij te bekijken. Ze zochten en vonden zelfs de bijenkoningin. De andere groep mocht één voor één hun eigen communie kaars rollen met bijenwas. Een geduldig klusje, maar met een heel mooi resultaat. “We proefden nog honing en na het wisselen van de groepjes mochten de kinderen nog lekker spelen in de speeltuintjes”.
Pastoor Koumans was er ook bij en na een kopje koffie, ranja voor de kinderen en een lekkere ijs was het alweer tijd om te vertrekken met de mooie kaarsen.
“Vrijwilligers van openluchtmuseum Eynderhoof heel erg bedankt voor de leuke en leerzame middag!”

1 Reactie
Geweldig toch dat de vrijwilligers en de pastoor tijd vrij maken voor de toekomstige communicantjes en gezorgd hebben voor een leuke en leerzame middag!