Skip to content

Overlijdensbericht | Lies Valckx †

7 april 2025 | 15:24
Bob Noten Uitvaartbegeleiding

Advertentie

3 Reacties

  1. Gecondoleerd met het overlijden van Lies. Lies was een goede vriendin van Tiny en Joost Keursten uit Nederweert. En wij wensen U heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies.
    Meijel: Truus Hoeben – Gielen
    Kraków,
    Kazimierz: Guido, Andrea en Pim *17-07-2025 Hoeben

  2. Gecondoleerd met het overlijden van je zus en jullie tante. Wij kennen Lies vanuit de tijd dat ze directrice was op de huishoudschool in Nederweert. Onze vader, Gijs Theeuwen, was in haar tijd adjunct directeur en heeft fijn met haar samengewerkt. Ook onze moeder Bets heeft veel plezierige jaren met haar doorgebracht als bridge partner. Veel sterkte toegewenst, ook namens mijn zus Astrid

  3. Mijn condoleances met het verlies van Lies. Heb als voormalig docent van de huishoudschool vele jaren met haar samengewerkt.
    Zal haar herinneren als een inspirerende persoonlijkheid.


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-05-22-Gezond-en-ambachtelijk-Zuivelbrouwerij-De-Fuus2
Natuurlijk Platform
23 mei 2026 | 16:00
* Dit is een met AI-bewerkte afbeelding.
Elke zaterdag een nieuw knipuigske
23 mei 2026 | 12:00
Foto | depositphotos.com - belchonock
Geef jij duidelijk je grenzen aan?
23 mei 2026 | 9:00
2026_05_12-MB2wielers-Martijn_Binnekamp-11
Met een mobiele werkplaats
22 mei 2026 | 18:00

Advertentie